Web přesunut na adresu kotynek.cz

vtipy

o blondýnkách


Přijde blondýna do obchodu, podívá se na jeden z vystavených výrobků a řekne prodavačovi: "Tuhle televizi chci." Prodavač se na televizi podívá a odpoví: "Blondýnám neprodávám!" Tak přijde blondýna druhý den a vlasy má celé schované pod čepicí. Znovu se podívá na onen výrobek a praví: "Pane prodavač, koupím si tuhle televizi." A prodavač opět: "Blondýnám neprodávám!" Tak blondýna přijde třetí den a je celá od hlavy až k patě schovaná v kabátu, brýlích a čepici a znovu na prodavače: "Koupím tuhle televizi!" a on jí odpoví: "Blondýnám neprodávám!" Tak se blondýna odmaskuje a zeptá se: "Pane prodavač, Jak jste poznal, že jsem blondýna, když mám brýle, kabát a čepici?!" a prodavač s úsměvem odpoví: "To je jednoduché madam, tohle není televize, ale mikrovlnná trouba!!!"


Jsou tři blondýny na ostrově a objeví se zlatá rybka. Kouká na ně a potom říká: "Splním vám každé jedno přání." Tak první blondýna si přeje být trochu chytřejší, tak rybka řekne: "Staň již se!" a z blondýny je najednou bruneta, skočí do vody a plave pryč. Po pár metrech se utopí a tak si druhá blondýna přeje být ještě chytřejší, než ona a promění se v černovlásku. Zamyslí se, postaví si vor a odplave, jenže foukne vítr, vor se rozpadne a ona se utopí. Tak třetí blondýna si přeje být ještě chytřejší, než ty dvě před ní. Rybka řekne: "Staň již se!" Z blondýny je najednou chlap a odejde po mostě!


Opět jsou tři blondýny, opět jsou na ostrově a opět zlatá rybka. Znovu tři přání a první si přeje: "Chci mít lehátko, abych mohla odplout!" Stane se. Blondýna skočí na lehátko, kousek odplave a lehátko se převrhne a ona se utopí. Když to vidí druhá blondýna, chce umět plavat. Rybka řekne: "Staň již se!" a blondýna se vrhne do vody. Jedna vlnka, druhá vlnka, začne se topit a utopí se. Tak třetí blondýnka si přeje alespoň na minutu uvažovat jako muž. Stane se a blondýna říká: "Tak rychle: kde sem? Na ostrově. Na jakym? Na Kampě. Tak poschodech nahoru a dvacítkou domu!"


Víte, co udělá blondýna, když se ráno vzbudí? Oblékne se a jde domu.


Víte, co je to přebarvená blondýna? Umělá inteligence!


Potká blondýnka brunetu a ptá se:"Kdes koupila tak velký prsa? "Ále támhle na rohu v obchodě."odpověděla bruneta."Maj tam 1,2,3,4,5,6,7,8,9 , 10..." A radí ji:"Ale tobě by slušely tak trojky." Po týdnu se opět potkají a bruneta ni vyjeveně kouká:"To musí být alespoň 9!" Blondýnka jí nato odpoví:"Trojky už neměli, tak jsem si koupila jednotku prdel."


Potká listonoš blondýnku jak se plazí nahá po trávě a ptá se jí:,,Co to děláte?"a ona odpoví:"Pasu kozy!"